Czips [*]

W POTRZEBIE!

Siedzę i nie wiem, co napisać. Najchętniej zostawiłabym Was ze zdjęciami i prośbą o refleksję nad tym, do czego człowiek jest zdolny. Dokąd nasz świat zmierza. Jak bardzo potrafimy nie widzieć…

Jednak muszę Was poprosić o pomoc, więc chociaż kilka wyrazów trzeba tutaj zostawić. A ja nie potrafię. Mam ściśnięte gardło i umysł.

To niewielkie stworzenie zasługuje na lepsze życie niż to, które prowadził do tej pory. Zasługuje na opiekę, leczenie. Truizmy, prawda? No prawda. Jednak coś komuś mocno nie poszło. Efekt widzicie na zdjęciach.

Może w takim razie skupię się po prostu na faktach, bo naprawdę nie potrafię w tej chwili nic sensownego napisać… Kucyk z przykurczami ścięgien to ogier, około 7 lat. Ma szansę na życie bez bólu, trzeba mu „tylko” naprawić nóżki. Jest jeszcze klacz, zdecydowanie większych gabarytów, 5-letnia. Prawdopodobnie ciężarna. I do tego wszystkiego dochodzi jeszcze stado 3 kozłów i 4 kóz. Kozy są prawdopodobnie ciężarne.

Na co potrzebne są fundusze? Na wykup całej tej zróżnicowanej pod względem gatunkowym rodziny, transport, diagnostykę i leczenie, kastracje wszystkich kawalerów. Musimy też zbudować nowy wybieg dla ogiera.

Pomożecie…?

zbiórka: https://pomagam.pl/nskucyk

0 komentarzy do “Czips [*]Dodaj swoje →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *