Basia – Smutna Kucynka

SZUKA WIRTUALNEGO OPIEKUNA!

Kochani,

Wczoraj zamarło wiele serc. Najpierw w oczekiwaniu na dobre wieści. Później… z rozpaczy.
Drobny konik: Bezimienny, Fernando, Szczęściarz, Blacky, Love – każdy z nas miał dla niego specjalne imię, każdy z nas myślał o nim z wyjątkowym rozczuleniem. Poruszył ludzi z całego świata! Wieść o nim obiegła glob.

Dziś ból jest jeszcze większy. Nie sposób wejść do stajni bez łez w oczach, kiedy wiadomo, że jeden boks jest pusty. Trudno wyjrzeć przez okno, skoro zaraz za nim jest wybieg… pusty.
Pozostały zdjęcia, wspomnienia i wspaniałe znajomości, bo Bezimienny zjednoczył ludzi wrażliwych. Chcemy zapamiętać go wesołego, jak z niedowierzaniem zwiedzał swój wybieg. Jak przyglądał się koniom za ogrodzeniem. Jak błyszczały mu oczy, kiedy przychodziła pora posiłku…

Kochani,

Czy razem z nami spróbujecie zapełnić tę pustkę?
Pewna Dobra Dusza zwróciła się z prośbą o wykupienie Smutnej Kucynki. Z jakiegoś powodu musi opuścić swój dotychczasowy dom. Ponieważ nie grzeszy urodą, nie ustawiła się po nią kolejka chętnych. Jeżeli nie urzeknie nikogo, pewnego dnia zniknie. Jak większość kucyków. Zarówno tych pięknych, jak i niezbyt chwytających za oko. Te młode, starsze, grzeczne i gryzące. Są miejsca, w których kucyki znikają na zawsze.

Razem z transportem dla Smutnej Kucynki potrzebujemy 1500zł.
Spróbujemy?

WESPRZYJ NAS

52 1020 2472 0000 6602 0184 8472

Fundacja ‚Nasza Szkapa’

Wojsławice 111

28-500 Kazimierza Wielka

0 komentarzy do “Basia – Smutna KucynkaDodaj swoje →

Dodaj komentarz