Oskar

WIRTUALNY OPIEKUN PILNIE POTRZEBNY

Wczoraj wieczorem na fanpage’u szkapy napisałam tak:

Chciałam pozytywnie zakończyć dzień. Ale teraz siedzę i beczę. Jakaś kanalia – bo mi już słów grzecznych brakuje – przed chwilą wrzuciła nam na podwórko psa. Tyle dobrze, że nasze go nie zjadły (a miały ochotę)…

Bidoka musiałam zamknąć, więc szczeka zrozpaczony… Czeka nas nieprzespana noc przez jakiegoś bezmózga, który nie miał na tyle odwagi cywilnej, żeby rano psiurka przywieźć – wtedy mielibyśmy szansę wprowadzić go do jednego ze stad.

Dziś wprowadziliśmy nowego do domowego stada. W międzyczasie dostał imię Oskar. Jest młodziutki, ładnie pachnie, potrafi chodzić po kafelkach… Wniosek: mieszkał w domu. Chodzi z kąta w kąt i piszczy. Płacze… Ten dźwięk przeszywa mi mózg! TO NIE JA ZAWINIŁAM!!! NIE CHCĘ TEGO SŁYSZEĆ! Stałe piszczenie psa doprowadza mnie do furii – mam ochotę krzyczeć, płakać razem z nim, komuś za przeproszeniem… przywalić!

Oskar postanowił też oznaczyć teren, mamy więc obsikany dywan, wszystkie nogi krzeseł i stołu. Ściana też oberwała. Nasze psy wściekają się okrutnie, bo małolat nie szanuje żadnych zasad panujących w stadzie.

Jednocześnie nie można się na psiura złościć, bo przecież on też nie wybrał sobie tego losu. To jego właściciel (tfu!) postanowił go wrzucić na posesję pełną obcych psów! Nawet obroży mu nie zostawił… Pewnie była zbyt cenna… Musicie mi wybaczyć cały ten gar żalu, ale gdybym go nie wylała, to trzewia mogłyby mi się zagotować, poprzewracać czy co tam jeszcze…

Teraz już na spokojnie – Oskar ślicznie prosi o wyprawkę (potrzebna jest karma, obróżka przeciw pchłom, kilka groszy na wycieczkę do weterynarza).

Czy jest taka możliwość, że właśnie Ty spełnisz marzenia Nowego?

Adres do wysyłki:

Fundacja „Nasza Szkapa”
Wojsławice 111
28-500 Kazimierza Wielka
tel. 669 114 427

Rozważasz wirtualną adopcję? Pełny koszt utrzymania Oskara to 50zł miesięcznie.


Pozostań w kontakcie z Oskarem!

Ustaw stały przelew dla Oskara na dowolną kwotę oraz podaj nam swój numeru telefonu (w tytule przelewu lub mailowo). Co w ten sposób zyskuje Adoptujący? Raz w miesiącu otrzyma mmsa ze zdjęciem swojego Adoptusia!

Już pomagasz Fundacji „Nasza Szkapa”? Nic straconego!
Napisz do nas, aby podać numer telefonu i imię wybranego zwierzaka!

0 komentarzy do “OskarDodaj swoje →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *