Zapobiegam

Nie ignoruj – przyłącz się do akcji!

Zwykła wiejska suczka w swoim życiu może urodzić sto szczeniąt. Część z nich umrze, zanim staną się dorosłe. Część zostanie oddana i prawdopodobnie będzie się dalej rozmnażać.

W Polsce nie ma nakazu sterylizacji zwierząt nie przeznaczonych do hodowli. Niesie to za sobą wiele komplikacji, a podstawową jest szerząca się bezdomność. Wałęsające się psy mogą łączyć się w watahy i tym samym stają się niebezpieczne nie tylko dla innych zwierząt, ale przede wszystkim dla człowieka. Plaga kotów w piwnicach łączy się z nieprzyjemnym zapachem dla lokatorów lub inwazją pcheł.

W interesie nas wszystkich leży zapobieganie niekontrolowanemu rozrodowi. Przypomnijmy: jeden kundelek może wydać na świat sto kolejnych! Jeśli każde ze szczeniąt również będzie miało setkę potomstwa…

Choroby zakaźne, wspomniane już pchły, dramat żywych istot – temu wszystkiemu można bardzo łatwo zapobiec! Jeden zabieg przerywa łańcuszek nieszczęścia.

W tym miejscu nie prosimy o wsparcie dla zwierzaków Naszej Szkapy. Prosimy o pomoc dla tych bezimiennych burków, które mogą się narodzić.

Każde 100zł – które wpłynie na konto fundacji „Nasza Szkapa” z tytułem ‚ZAPOBIEGAM’ – przeistoczymy w zabieg sterylizacji kotki lub suczki. Mniejsze kwoty zapewnią na przykład kastrację wiejskich burków. Jeżeli w tytule przelewu umieścisz swój adres e-mail lub numer telefonu – poinformujemy Cię o efektach naszych wspólnych działań.


Tytuł przelewu: ZAPOBIEGAM

52 1020 2472 0000 6602 0184 8472

Fundacja ‚Nasza Szkapa’
Wojsławice 111
28-500 Kazimierza Wielka

0 komentarzy do “ZapobiegamDodaj swoje →

Dodaj komentarz