Lipiec 2015

Podsumowanie miesiąca

W lipcu na konto fundacji wpłynęły środki w kwocie 7501,17 zł. W tym miesiącu leczyliśmy w klinice na Służewcu naszą Gabi, na szczęście udało się wyciąć wszystkie guzy i dziewczynka wróciła do domu. Przyjechało zamówione drewno na kociarnię i koziarnię. Niestety wysypała nam się ekipa budowlana, więc budowa kociarni została przełożona na sierpień. Za to dwie wizyty Ekipy Edyty i Błażeja mocno posunęły naprzód budowę koziego ogrodzenia.

Nad Zerówką przeszły burze, co spowodowało straty w starych drzewach, w związku z czym postanowiliśmy w końcu kupić piłę spalinową, bo nasza stołowa w tej sytuacji już nie mogła pomóc. U Klary po gwałtownych zmianach pogody odezwały się wrzody żołądka. Musieliśmy odizolować kota Lilka od stada – jego stan się pogorszył, a wraz z tym zwiększył się poziom agresji Lilanda. Malutka, chorowita Stokrotka w towarzystwie mamy (Kitki) pojechała do Edyty, aby nie musiała jeździć 50km do weterynarza.

Uruchomiliśmy nową szkapostronę. Opisy zwierząt są jeszcze uzupełniane, jednak całość z powodzeniem funkcjonuje. Chętnie przyjmiemy sugestie odnośnie treści – o czym pisać: o życiu fundacji czy na przykład ogólnie o zwierzętach? Może o zdrowym odżywianiu czworonogów albo ludzi?

A z innej beczki – nasze młode drzewa rosną! Jesienią planujemy kolejne dosadzenia. Chcesz pomóc? Czy przy samym sadzeniu, czy przy zakupie drzewek – skontaktuj się z nami już teraz!

0 komentarzy do “Lipiec 2015Dodaj swoje →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *