Kazina [*]

WIRTUALNY OPIEKUN PILNIE POTRZEBNY

kazinaZaskoczyła nas zdecydowanym podejściem do życia. Kiedy jej coś nie pasowało – stawała dęba. Kiedy chciała odejść od człowieka – gryzła i kopała. Utrudniło nam to leczenie choroby skóry, z którą przyjechała. W końcu zdecydowaliśmy się oddzielić ją od synka, z którym wg sprzedających była nierozłączna przez 7 lat. Nawet boks mieli wspólny. Pierwsze 2 tygodnie kuce non stop się nawoływały, później przeszły nad nowymi realiami do porządku dziennego. Kazinka ze spokojem zaczęła akceptować wymagania stawiane przez człowieka (czyszczenie, podawanie nóg kowalowi, prowadzenie na wybieg).

Początkowe problemy z padokowaniem (kucka nie lubiła ogrodzeń i pokazywała nam to, niszcząc je) po czasie zaczęły ustępować. Zaakceptowała swoje stado i aktualnie nie sprawia żadnych kłopotów.

Zakupiona razem z synem – na naszą prośbę – przez Komitet Pomocy dla Zwierząt podczas licytacji komorniczej. Na te dwa kucyki nie było chętnych, zostały kupione za cenę wywoławczą.

Rozważasz wirtualną adopcję? Pełny koszt utrzymania Kaziny to 150zł miesięcznie.


Pozostań w kontakcie z Kazinką!

Ustaw stały przelew dla Kaziny na dowolną kwotę oraz podaj nam swój numeru telefonu (w tytule przelewu lub mailowo). Co w ten sposób zyskuje Adoptujący? Raz w miesiącu otrzyma mmsa ze zdjęciem swojego Adoptusia!

Już pomagasz Fundacji „Nasza Szkapa”? Nic straconego!
Napisz do nas, aby podać numer telefonu i imię wybranego zwierzaka!

 

0 komentarzy do “Kazina [*]Dodaj swoje →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *