Jasiu [*]

Do zobaczenia za Tęczowym Mostem…

Jasia kupiliśmy… z litości. Już podczas oględzin było widać, że chłopak ma problemy z nogami – życie zdecydowanie go nie rozpieszczało. Wracaliśmy do domu pełni sprzecznych uczuć, natomiast właścicielka już godzinę po naszym wyjeździe ze stajni zaczęła naciskać na decyzję. Wiedzieliśmy, że jeśli go nie kupimy, źle skończy.jasiek

W końcu zdecydowaliśmy i 24 sierpnia 2012 roku wczesnym rankiem wyruszyłam z transportem po Starszego Pana.

Tak naprawdę Jasiu ma na imię Legro. Zna go wiele osób, jednak pomimo licznych zapowiedzi – nikt nie przyjechał z odwiedzinami.

jasiekJasiek początkowo sprawiał mniejsze i większe problemy. Większość z nich była spowodowana jego kiepskim stanem zdrowia. Na szczęście udało się chłopakowi ze wszystkich pomyślnie wyjść i po długiej rehabilitacji wrócił do normalnego życia – a także do pracy pod siodłem. To dla niego kupiliśmy derkę magnetyczną, która okazała się świetnym wyborem. Również praca naszej niezastąpionej Edyty w procesie korekcji kopyt Jasia jest nieoceniona!

Co się z Jasiem działo przez te wszystkie lata, które spędził między ludźmi? Jego historię opowiadają liczne kontuzje i blizny… Jednak nie chcemy się na tym skupiać – piszemy nowy scenariusz od momentu, kiedy do nas przyjechał.

IMG_4305

Rozważasz wirtualną adopcję? Pełny koszt utrzymania Jasia to 350zł miesięcznie.


Pozostań w kontakcie z Jasiem!

Ustaw stały przelew dla Jasia na dowolną kwotę oraz podaj nam swój numeru telefonu (w tytule przelewu lub mailowo). Co w ten sposób zyskuje Adoptujący? Raz w miesiącu otrzyma mmsa ze zdjęciem swojego Adoptusia!

Już pomagasz Fundacji „Nasza Szkapa”? Nic straconego!
Napisz do nas, aby podać numer telefonu i imię wybranego zwierzaka!

 

0 komentarzy do “Jasiu [*]Dodaj swoje →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *