Pan Dragon [*]

Do zobaczenia za Tęczowym Mostem…

normal_102a 0268 lipca 2006 roku przed godziną 6:00 przyjechał do naszej stajni handlarz z młodym ogierkiem. Po raz pierwszy zobaczyłam tego konia tydzień wcześniej… Skradł moje serce!

Od tamtego czasu Dragon – Pan Dragon – zwiedził spory obszar Polski. Wyjeżdżał do adopcji i wracał. Jego ostatni dom wydawał się tym ‚na zawsze’, jednak po niespełna 5 latach i tam zabrakło dla rozrabiaki miejsca. Osobiste problemy rodziny nie szły w parze z posiadaniem konia, który potrzeby ma niemałe.

Aktualnie Smoku jest 10-letnim koniem o mocnym charakterze. Budowę ciała też ma mocną! Chętnie przewodzi w stadzie i sprawdza, czy przypadkiem człowiekowi nie potrzeba przewodnika. Taki jego urok!

Rozważasz wirtualną adopcję? Pełny koszt utrzymania Dragona to 350zł miesięcznie.


Pozostań w kontakcie z Dragonem!

Ustaw stały przelew dla Dragona na dowolną kwotę oraz podaj nam swój numeru telefonu (w tytule przelewu lub mailowo). Co w ten sposób zyskuje Adoptujący? Raz w miesiącu otrzyma mmsa ze zdjęciem swojego Adoptusia!

Już pomagasz Fundacji „Nasza Szkapa”? Nic straconego!
Napisz do nas, aby podać numer telefonu i imię wybranego zwierzaka!

 

DSC08464

4 komentarzy do “Pan Dragon [*]Dodaj swoje →

  1. Nareszcie jakieś informacje o kochanym Dragonku. Wspaniale jest zobaczyć go znowu w tak dobrej formie 🙂 Przez te kilka lat od czasu do czasu próbowałam znaleźć cokolwiek na jego temat w internecie, żeby zobaczyć jak mu jest w nowym domu. Ale nie było o nim nawet jednego zdania… Tym bardziej cieszy mnie widok tych paru zdjęć 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *